Zemin temizliği; istanbul ve Türkiye geneli mermer, pvc, epoksi, linolyum, doğal taş, mozaik, çini, traverten her tür zemin temizliği işlemleriniz en iyi şekilde yapılır. İnşaat sonu zeminlerde, kaba inşaat kalıntıları spatula ve benzeri araçlar ile alındıktan sonra yüksek devir kir ovucu makineler ile iyice ovulur. Bu işlem kir yüzeye tamamen kusturuluncaya kadar devam eder. Yüzeydeki kir profesyonel makineler ile iyice emdirilir. Bu emdirme süreci arada su verilip yıkanarak gerçekleşir ki durulama iyi olsun. Ve zeminde su kalmayıncaya kadar devam eder.

Ofis zeminlerinin hafta sonu genel temizlik işlemleri sırasında makineler ile gerçekleşmesi halinde bütün hafta zeminler parlaklığını koruyacak ve çalışma ortamını güzelleştirecektir.

Zemin temizlik şirketi; çoğu zaman güzel yapılan zemin temizlik işlerinde edinilen sonuç ile zemin cilalama hizmetine gerek kalmaz. Zeminde en çok dikkat edilecek husus zemin yüzeyin türüne göre uygulama yapmaktır.

OFİSİNİZİN ve EVİNİZİN ZEMİNLERİ PARLAYACAK!
Işıltı zemin temizlik firması ile her tür ev zemini, marley, pvc, mermer bakım, temizlik ve mermer cilalama yapılır. Ciladan sonraki bakım oldukça kolay olup aynı zamanda koruyucu görev sağlar.