Pırıl pırıl ofislere sahip olmak zor değil! Işıltı Temizlik Hizmetleri, hijyeni ofislerinize ve şirketlerinize taşıyor. Fulltime temizlik personeli arayışınız mı var? Özellikle gün içinde yoğun tempolu ofisler için anlık bakım şarttır.

Ofis içi genel temizlik hizmetleri

Şirketlere hızlı ve pratik temizlik çözümleri. Uzmanından destek almanın rahatlığını yaşayın. Üstelik temizlik malzemeleri ile ilgilenmek yok, personel iş güvenliği hizmetleri ile ile ilgilenmek yok. Siz sadece işinizi yönetirken biz hepsini yapıyor ve ehil personeller ile çalışmanın rahatlığını size yaşatıyoruz. Yıllık izin süreçlerinde bile değişim personelleri ile rahat edeceksiniz. Halı ve koltuk temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği, cilalama kampanyalarımızdan faydalanınız.

Şirketlerinizin Zemin – Cam – Koltuk – Mobilya Temizliği

Şirketler ve her türlü ofis içi düzgün yapılan temizlikler ile hijyen ve konfor sağlanmakta, eşyalarınızın ömrü uzamaktadır. Her türlü meslekte gördüğümüz üzere yöneticiler ve şirket çalışanları gün içinde oradan oraya koşturmaktan temizliğe vakit bulamamaktadırlar. Özellikle, istanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerimizde hava kirliliği de hassas bünyeli kişiler için nefes almayı zorlaştırmaktadır. IŞILTI TEMİZLİK ŞİRKETİ ile anlaştığınız günden itibaren hayatınızın değiştiğini görecek, iş başarınızı artıracaksınız.

Ofis içi çay servis hizmetleri

Şirketlerin ve her türlü ofislerin servis hizmetleri, konusunda deneyimli full time sunum personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Hijyen belgesi ve tüm iş güvenlik belgeleri ile çalıştırdığımız çay ve temizlik personellerimizin sunuma yakışır görüntü de de olmasına özen gösteriyoruz. Firmamıza hizmet alacağınız kişilerde görmek istediğiniz özellikleri 1 hafta önceden belirtmeniz yeterlidir. İstediğiniz gibi personeller anlaşılan tarihte hizmette hazır olacaklardır.