Ev Temizliğine Dikkat!

Ev Temizliği yaparken kullanılan ürün ve ağartıcılar zararlı olabilir. Bu nedenle doğal ürünler kullanılmalı ve ürün MSDS’leri mutlaka okunmalıdır. Bu noktada özellikle darbeli buhar makineleri devreye sokulmakta, olup özellikle el girmeyen yerler ve hijyen gerektiren yüzeyler için buharlı yıkama uygunluğu tesbit edilmiştir.

Ev temizlik şirketi çağırmadan önce mümkün ise video gösterimlerini izleyiniz. Kullanılan ürün ve kimyasallar kadar, hizmet akışı detayları ve işin sıralaması, ne şekilde ilerleneceği konusunda fikir sahibi olmakta fayda var. Günümüzdeki gelişen teknoloji sayesinde,  ev temizlik şirketleri dahil tüm sektörlere mensup firmaları oturduğumuz yerden araştırma imkanına sahibiz.

İnşaat sonu ev temizliği, en zoru saydığımız ev temizlik hizmetidir. İnşaat sonu daire, inşaat sonu her tür konut temizlikleri, profesyonelce yapılmadığı takdirde zaman, emek yanı sıra maddi, manevi zarara uğratır. Deneyim bu işin ilk adımıdır. Yanı sıra profesyonelce harcı ve tozu yüzeyden ayıracak aparatların mutlaka kullanılması lazımdır. Gözenekli fayanslarda ya da cam çerçeve kurumuş bantlarında malzeme ve yanı sıra bazı tekniklerin kullanılmasında fayda var. Üzerinde çalışılan ahşap zemin ya da granit zeminlerin çizilmemesi için iş öncesi alınması gereken önlemleri belirtmeye bile gerek yok zaten, mutlaka uygulanmalıdır.

Ev camı temizlik, gerek oturulan eşyalı dairelerin cam çerçeve temizliği gerek ise inşaat ya da tadilat sonu cam çerçeve temizlik işlerinde artık profesyonel ev temizlik şirketlerinin A tipi uzman camcı personelleri ile işler kolaylaştı. Gündelik sıradan çalışan ve hiç bir deneyimi olmayan kişiler ile çalışmaktan ziyade ehil ev temizlik firmaları ile çalışmak önemlidir.

EVİNİZİN ZEMİNLERİ PARLAYACAK!
Her tür ev zemini, marley, pvc, mermer bakım, temizlik ve cilalaması yapılır.

Evinizi Teslim Ederken Hisleriniz?
Ev temizliği uygulamaları ne şekilde işlemekte? Evime bir yabancı almak! Eyvah evim çok kirlendi fakat çalışıyorum nasıl temizlenecek… O kadar soru var ki…

Işıltı İstanbul Ev Temizliği Firmamız daha kapıdan içeri girerken emin adımlar ile işe başlar ve sizi rahatlatır. Gerek kullanılan malzemeler olsun gerek personellerin kendileri olsun farkı görürsünüz.

Bizimle çalıştıktan sonra eminiz ki bugüne kadar boşuna yorulduğunuzu göreceksiniz.Mutlu evim kampanyaları hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

Ev Temizliğinde Kullanılan Cihazlar
Ev Temizliğinde mutlaka buhar jeneratörleri kullanılmakta ve bunların güç ölçümleri yapılmaktadır. Her gün Anadolu yakası ve Avrupa yakası ev temizlik firması servislerimiz vardır.

Ev Temizlik Şirketi Fiyatları; ev temizliği fiyatları için 212 222 11 50 nolu telefonlardan erişim sağlanabilir.