Ev Temizlik Şirketi

Işıltı Ev Temizliği Şirketi olarak evinize her sabah güler yüzlü personellerimiz ile girmekten gayet keyif alıyoruz. İşimizi özümsemenin verdiği keyif ve geçmiş 23 yıllık sektör hakimliğinin getirdiği tecrübemiz ile daha işin başında, iş bitiminden emin oluyoruz. Her gün mutlu müşteri anket sonuçlarımıza baktığımızda, enerji ve motivasyonumuzu daha da artırıyoruz.

Ev Temizliği

Eşyalı Ev Temizliği: Eşyalı evler için günlük, haftalık, aylık temizlik paketlerimiz çok işinize yarayacak, deneyimli, işinde uzman ve tüm iş güvenlik normlarına uygun personellerimiz, eviniz içinde her tür hijyen işleriniz için  hizmet verecektir.

Ev yapımı temizlik ürünleri, tasarım, bakım ve onarım hizmetleri. Gündelik sıradan çalışan veya sıradan firmalar ile çalışmaktan ziyade, iyi bir ev temizlik firmasına kayıt yaptırıp yıllık abonelik alabilirsiniz. Temizlik makinesi  aparatları ve ek malzemeleri her defasında temizlenerek kullanılmalı, malzeme hijyeni mutlak sağlanmalıdır.

Boş ev temizliği; boş evler, her türlü boş daire, boş villa temizliği için boş ev temizliğine uygun malzeme ve makineler ile donanımlı ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Burada hizmet alıcının dikkat edeceği  bazı noktaları ev temizlik firması müşterisine yazılı olarak daha iş öncesinde bildirir. Su ve elektrik mevcut mu yada içerideki her tür tadilat işleri bitmiş mi? gibi kilit bazı önlemlerde ihmal olmaması için mutlaka müşterisini uyarır.

İnşaat sonu ev temizliği , temizlik servislerinin en fazla dikkat etmesi gereken iş dallarından biridir. İnşaat sonrası, onca kumun , artık malzemelerin olduğu bir mekanda ortam iyice toparlanıp süpürülmeden temizlik yapılamaz. İnşaat sonu daire ve ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurlar uygulanmazsa, inşaat sonu villa işi, işçilik zamanı, boşa giden emek yanı sıra müşterisini maddi, manevi zarara uğratır. Deneyim bu işin ilk adımıdır. Yanı sıralı profesyonelce harcı ve tozu yüzeyden ayıracak aparatların mutlaka kullanılması lazımdır. Gözenekli fayanslarda ya da makinenin teknik özellikleri kullanımından fayda vardır.Profesyonel işçiliği sağlamak için gerekenleri mutlak yapmak lazımdır. İnşaat sonrası 5 adımda ev temizliği, 7 adımda banyo wc temizliği gibi bir çok kısım madde ve sıralanışları ile temizlik personellerimize öğretilmiştir.

Ev camı temizlik ; gerek eşyalı gerekse boş daire camları, camları da çizik oluşturmayan profesyonel cam malzemeleri ve doğaya uygun yeni düzen kimyasalları ile silinir. Asitik malzeme kullanmamaya özen gösterilir.

Dezenfektanlı Ev Temizliği; hastane çıkışı yada her tür ev ortamı hijyeni için yüzey dezenfektanı uygulaması kaçınılmazdır. Günümüzde sebebini bilmediğimiz bir çok bakteri ve virüs grubundan dolayı hastalıklarda artış belirlenmiştir. Bu nedenle sadece eğitim ve sağlık merkezlerinin dezenfektan yapılması ile yetinmek değil, buralardan her gün eve gelebilen bakteriler ile de baş etmek için evimizin temizliği kadar dezenfektanlanmasına da özen göstermeliyiz.

Kalifiye üst düzey full time ev temizliği personellerinin yada gündelikçi diye tabir ettiğimiz kişilerin, paradan ziyade iyi ortam tercih edeceğini unutmamalıyız. Ev dezenfeksiyonu yapacak üst düzey profesyonel personellerin, öncelikle kendi üst başlarına dikkat etmeleri gerekir.

Ev halısı yıkama; her tür ev halısı, ev zemin kaplamaları, halıfleksler modern makinalarımız ile koku oluşturmayacak şekilde, dezenfektan diplerine nüfuz ettirilerek yıkanır. Halıfleks yıkama sayfamızdan, yerinde halıfleks yıkama ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Ev koltuğu yıkama; salon koltuklarınız ve sandalye takımlarınız, yatak odası kanapeleriniz, mutfak çekyat ve koltuklarınız yerinde, modern makineler ile vakumlu olarak yıkanmaktadır. Buharlı yıkama çeşitlerimiz için yıkama öncesi iş bilirlik ve yapılabilirliği keşfi önemlidir. Vakumlama iyi yapılmadığı takdirde (özellikle buhar sonrası) mite oluşumuna yol açabileceği ve müşterisini mağdur edebileceğini, her koltuk yıkama firması bilmesi gerekir.

Ev Temizliğine Dikkat!

Ev Temizliği için   bazı kimyasallar ve ağartıcılar zararlı olabilir. Ürün MSDS’leri mutlaka satışı yapan firmalardan talep edilmeli ve okunmaktadır. Kimyasalsız, buharlı yıkamanın önemi de gittikçe artmaktadır. 

Ev temizlik şirketi çağırmadan önce, firmanın video gösterimlerini izleyiniz. Ürün ve kimyasallar, hizmet sunumları ve işin sıralaması, ne çeşit ilerleneceği hakkında fikir üretmek gerekir. Günümüz teknolojisini, ev temizlik işlerine yansıtarak hızlı, ekonomik ve güvenli programlar yapıyoruz. 

Evinizin zeminleri pırıl pırıl parlayacak!
Her tür zemin, marley, pvc, mermer bakımı, temizlik ve cilalaması yapılır.

Evinizi Teslim Ederken Hisleriniz?
Ev temizliği işlerimi nasıl yaparım? Evime bir yabancı alacağım! Eyvah evim çok kirlendi ama çalışıyorum nasıl temizlenecek. Ev temizliği nasıl yapılır? 5 dakikada ev temizliği nasıl olur? O kadar soru var ki …

Işıltı İstanbul Ev Temizliği olarak  evinize adım attığımız andan itibaren rahatınız ve konforunuzu sağlıyoruz. 

Bizimle işbirliği başladıktan sonra, eminiz ki bugüne kadar boşuna yorulduğunuzu göreceksiniz. Mutlu evim kampanyaları  hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

Ev Temizliğinde Kullanılan Cihazlar ; evinizin ahşap olmayan bazı yüzeylerinde yada mite oluşturabilecek bazı bez, elyaf kaplamalarınızda kullanmasanız da, diğer tüm yüzeyler için buhar jeneratörleri kullanmanız faydalıdır. Profesyonel, tozu dışarıya minimum atan elektrik süpürgesi evlerde olmazsa olmazımızdır. Avrupa Yakası ev temizliği ve  Anadolu yakası ev temizlik   servislerimiz mevcuttur.

Ev Temizlik Şirketi Fiyatları ; ev temizliği fiyatları için 212 3207422 ve 212 6129120 telefonlardan ve sitemizin hizmet al kısmından bilgi alabilirsiniz. Işıltı Temizlik Şirketi olarak en ekonomik temizlik fiyatlarını internetten alabileceğiniz paketler hazırlayıp siz sayın müşterilerimizin bilgisine sunduk. Bu hizmette de ilk olmanın gururnu ve onurunu yaşıyoruz.