Yangın sonrası ev, iş, fabrika gibi yerlerinde tüm temizlik hizmetleri firmamız tarafından yapılır, yalnız böyle bir konu ile karşılaşmamanız temennimizdir.

Yangın sonrası temizliği, kül ve iş kalıntıları nedeni ile uzun uğraşlar sonucunda temizlenmekte ve diğer temizlik işlemlerine oranla daha planlı ve profesyonelce yapılması gerekmektedir. Temizlik işlemlerine başlanılmadan önce can güvenliğinin sağlanması şarttır. Yangın sonrası temizlik şirketi ile anlaşarak işlemler daha profesyonel ve eğimli kişiler tarafından yapılacağından istekleriniz doğrultusunda bir planlama yapılarak temizlik işlemlerine geçilmektedir.

Öncelikli ilk adım ev ya da iş yeriniz içerisinde ki eşyaların tahliyesidir. Boş bir alana taşınan bu eşyaların onarım işlemlerinin kolay ve hızlı yapılabilmesi için eşyaların kullanılabilir ya da kullanılamaz olarak ayrılması ve buna göre yapı dışına alınması gerekmektedir.

Yangın çıkan alanın zehirlenmelerin önüne geçmek amacıyla hava alması sağlanır. Deforme olmuş eşyalar,çöpler kaba pislikler mekandan uzaklaştırılır.Detaylı temizlik işlemlerinin ardından hijyenik ortamın yaratılması adına buharlı temizleyiciler kullanarak yapı içerisinde ki son ve detaylı temizlik işlemini geçekleştirmektedir.

Tüm Türkiye ve istanbul yangın sonu temizlikte kullanılabilecek profesyonel ve donanımlı cihazları ile temizlik işlemlerinizi hem daha kısa sürelerde gerçekleştirmekte hem de bu cihazlar sayesinde ulaşılması en zor bölgelere ulaşarak yapınızın tüm yüzeyinde hijyenik bir ortam yaratmaktadır.

Biz Işıltı Temizlik olarak amacımız, mağduriyetinizi kısa sürede gidererek temizlik işlemlerinizi yapmak ve en kısa sürede ev ya da iş yerinizi tekrar kullanılabilir hijyenik bir ortama dönüştürerek gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlamaktır.