IŞILTI TEMİZLİK FİRMASI, tüm İstanbul geneli ve çevre illerine geniş servis ağıyla ev temizliği, ofis temizliği, daire-villa-bina temizliği, dış cephe cam temizliği, halıfleks yıkama, koltuk yıkama hizmeti sağlamaktadır.

23 yıllık tecrübenin oluşturduğu kalite bilinci ile ve yetişmiş uzman personellerimiz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hijyenik temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, ücretsiz keşif ve sonrasında ehil temizlik servisleri göndermektedir.

isilti-temizlik-firmasi-personelleri

Işıltı Temizlik Hizmeti Servis Uygulamaları ve Misyonumuz;

•Temizlik hizmeti servis uygulamalarımızın temel amacı ofis-şirket, her türlü işyeri çalışanlarına ve tüm müşterilerimize modern, sistematik, hijyenik ve konforlu çalışma ortamları temin etmektir. Bu sayede ofis çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılarak firmalara gerekli fayda sağlanmaktadır.

•Her müşterimize ilk gün ki heyecanımız ile hizmet verilmekte ve tekrar dönüşleri sağlanarak abone zincirimiz çığ gibi büyümektedir.

•Uygulamalarımızın daha etkin olması ve işin kalitesi açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.

•Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.

•Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğudur.

Uzmanlık ve Innovasyon

İşe en uygun malzeme ile başlamak, malzemenin materyale uygunluğunu seçmek, bu doğrultuda uygulamalarını yapmak esastır. Yanı sıra doğaya uygunluğu, insan ve çevre sağlığı açısından güvenilir olması şartlarına son derece dikkat edilmektedir. Temizlik şirketleri bu tür konulara gereğinden fazla dikkat etmelidir.